Радио Милева
„полни очи“ убавина

Згодната „ураганка“ уште еден ден во рајот: Ивана Николиќ на плажа во Занзибар како… „еrotic star“! (ФОТО)

Згодната „ураганка“ уште еден ден во рајот: Ивана Николиќ на плажа во Занзибар како… „еrotic star“! (ФОТО)

Членките на групата „Ураган“, Ивана Николиќ, Сања Вучиќ и Ксенија Кнежевиќ по „Евровизија“ отпатуваа на Занзибар за да ги наполнат батериите за претстојните проекти и настапи.

Згодните убавици редовно поставуваат фотографии од егзотичната дестинација, па така на ред сега дојде Ивана, која објави неколку фотографиии од плажата во провокативен костим за капење, а една од нив  во предизвикувачка поза.

Нема кој не изреагира на повеќе од сексапилниот изглед на пејачката, на која ретко кој може  да и одолее, како што таа самата не може да одолее без да се фотографира. На нејзините следбеници е кој која фотка ќе одбре за да… кулира и ужива во фото убавината на… уште еден ден во рајот!

Фото: Инстаграм принтскрин/ivana_boom_nikolic

Останати вести од Радио Милева