Радио Милева
секси

Згодната српска водителка објави фотографии од одморот во Црна Гора, па откри што прави кога ќе стане нервозна од работата (фото)

Згодната српска водителка објави фотографии од одморот во Црна Гора, па откри што прави кога ќе стане нервозна од работата (фото)

Водителката на утринската програма Марија Савиќ Стамениќ по одморот во Шпанија каде уживаше, а и нејзините следбеници на Инстаграм уживаа во предизвикувачки изданија од плажа, им се врати на секојдневните обврски.

Марија на Инстаграм истакна дека во нејзината работата има стрес и нервоза, како и во секоја друга работа, а потоа на своите следбеници им откри што прави кога ќе стане нервозна.

Згодната српска водителка објави неколку фотографии од неодамнешниот одмор во Црна Гора кои досега не сме имале прилика да ги видиме и напиша:

– Кога ќе се изнервирам на работа, тогаш се враќам неколку дена назад… Полека. Диши длабоко.

Марија позираше на терасата со поглед на прекрасното сино море, а во преден план беа нејзините витки нозе, додека од погледот одзади во тесните бели шорцеви на многумина им се сврте.

„Најубавата водителка“, „Убава и прежешка“, „Честитки за ваквата линија“… ова се само дел од коментарите на нејзините воодушевени обожаватели.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Марија Савиќ Стамениќ

Останати вести од Радио Милева