Радио Милева
голгетерка...

Згодната Италијанка играше фудбал само по танга! (ФОТО

Згодната Италијанка играше фудбал само по танга! (ФОТО

Тејлор Мега е уште едена во „морето“  инфлуесерки кои секојдневно ги среќаваме на социјалните мрежи, особено на Инстаграм.

Сепак оваа Италијанка доби илјадници нови фанови откако објави кратко видео на кое игра „мал фудбал“.  И сето тоа не би било ништо чудно, ако Мега не го направеше тоа (с)облечена само во танга.

По оваа објава нејзината популарност преку ноќ енормно пораснала, па ја нарекле „најсекси Италијанка“. Оттогаш Тејлор многу повеќе и почесто е барана за разни реклами и спотови.

Сепак остана само едно нејасно… Ако фудбалерите после натпреварот си ги менуваат дресовите, погодете што би менувала згодната Италијанка, кога веќе игра само по танга?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ♛ Taylor MEGA ♛ (@taylor_mega) on

Останати вести од Радио Милева