Радио Милева
тело вретено

Згодна мачка во бикини: Мајката на Ана Николиќ во седмата деценија од животот изгледа совршено (фото)

Згодна мачка во бикини: Мајката на Ана Николиќ во седмата деценија од животот изгледа совршено (фото)
фото:ана николиќ/инстаграм принтскрин

Пејачката Ана Николиќ со години важеше за една од најубавите дами на српската естрада, а за време на бременоста се здебели и долго се носеше со вишок килограми, а потоа направи операција на желудникот.

Имено, Ана Николиќ еднаш откри дека нејзината мајка Миљана нема такви проблеми, и дека изгледа совршено и во седмата деценија од животот.

На социјалните мрежи можете да најдете фотографии на кои мајката на Ана позира во ништо помалку од бикини на плажа во провокативна поза.

Миљана тогаш се одлучи за зелено бикини, а нејзиното затегнато тело оставија без зборови многумина, а сега стана јасно и кому некогаш бејачката беше природна згодница.

Ана сега е во фокусот на јавноста поради скандалот дека е забисничка од алкохол и дека наводно консумира наркотици поради што лицето и е во лоша состојба.

фото:инстаграм принтскрин/twitter

Останати вести од Радио Милева