Радио Милева

Згоден фраер: Ова е новото момче на Џиџа – ќерката на Босанец! (фото)

Згоден фраер: Ова е новото момче на Џиџа – ќерката на Босанец! (фото)

Пејачката Александра Стојковиќ неодамна изјави дека нејзиниот татко Драган Стојковиќ- Босанац мора да причека за нејзината свадба, бидејќи се уште не го нашла вистинскиот маж.

Од неодамна Џиџа има нов дечко кој изгледа бомбастично. На својот Инстаграм профил, Џиџа сподели фотографија со новото момче.

Ако судиме по објавата, новиот „зет“ на Босанац е вистински фраер, а пејачката покрај него изгледа среќно.

фото: Инстаграм

Останати вести од Радио Милева