Радио Милева
Провокативна

Жешко видео во костим за капење: Луна Ѓогани едвај ги контролира силиконските гради (фото+видео)

Жешко видео во костим за капење: Луна Ѓогани едвај ги контролира силиконските гради (фото+видео)

Луна Ѓогани и нејзиниот избраник Марко Миљковиќ се многу активни на социјалните мрежи каде објавуваат различни видеа од нивното секојдневие.

Тие двајца снимаат заеднички клипови за Јутјуб и на тој начин заработуваат огромни суми на пари, а Ѓогани често се снима себеси во предизвикувачки изданија.

Таа сега објави провокативно видео на Тикток во кое танцува во бикини топ и краток шорц, истакнувајќи ги силиконските гради.

@lunadjomi #sikter52 ♬ Originalton – Jona

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Луна Ѓогани

Останати вести од Радио Милева