Радио Милева
под туш

Жешко пред камери: Надвор е топло ама во „Задруга 5“ врие од страстната акција под туш на Алекс и Дејан (фото+видео 18+)

Жешко пред камери: Надвор е топло ама во „Задруга 5“ врие од страстната акција под туш на Алекс и Дејан (фото+видео 18+)

Дејан Драгојевиќ и Александра Николиќ овој пат беа фатени во најжешката акција пред камерите на најгледаното реално шоу „Задруга 5“.

Ријалити парот се трудат никој да не ја види нивната интимна врска, но овој пат камерите ги уловија.

По пијалоците што тој  ги подготвил и двајцата отишле во тоалетот каде имале „насилна“ акција.

Дејан ја галеше својата девојка по градите, па следеа „жешки“ моменти на страст.

Инаку, Александра неодамна зборуваше за тоа како не се чувствува удобно да биде интимна со Дејан кога надвор е топло.

“Немаме односи затоа што не сакам. Сега не ми се прави тоа и не се чувствувам убаво. Не ми паѓа на памет да се потиме како свињи во кревет. Како две свињи ќе бидеме водени. После тоа ја губам сексуалната желба.. Кој сака да е валкан, смрдлив и испотен. Јас не сакам да го правам тоа на плус 30 степени“, рече Николиќ.

Фото:Принтскрин/Твитер

Останати вести од Радио Милева