Радио Милева
Бикини сезоната е отворена

Жешко под темни облаци: Накова отвори бикини сезона со раширени нозе и немирни силикони (фото)

Жешко под темни облаци: Накова отвори бикини сезона со раширени нозе и немирни силикони (фото)
фото:александра накова/инстаграм принтскрин

Иако календарски е се уште пролет, за моделот Александра Накова стартуваше летото.

Таа ја отвори бикини сезоната на отворено на еден гевгелиски базаен, па иако доминираа темни облци отколку топло сонце, Накова се потруди да ја вжешти атмосферата, како непосредно, така и на социјалните мрежи.

За оваа прилика атрактивната гевгеличанка облече бикини во корална нијанса и секако очекувано почна да позира во секоја можна поза која ќе го долови нејзиното тело од секој агол.

Однапред, одзади, со раширени нозе, кадар во бујното силиконско деколте…

фото:александра накова/инстаграм принтскрин

Инаку, откако стана сопственичка на бутик за женска облека, Александра Накова не пропушта ден да биде активна на социјалните мрежи, а со доаѓањето на топлата сезона и поголемата прилика за разголување, очекувано е оваа пракса да се интензвира.

фото:александра накова/инстаграм принтскрин

фото:александра накова/инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева