Радио Милева
испреплетени јазици

Жешки сцени на пејачката: Инди покажа како тоа го прави кога е заљубена… до балчак! (ФОТО)

Жешки сцени на пејачката:  Инди покажа како тоа го прави кога е заљубена… до балчак! (ФОТО)

Пејачката Индира Инди Арадиновиќ минатата година имаше вистинска драма кога  едвај се избори за живот по операцијата за смалување на желудникот, што требаше да биде обична рутина.

За среќа, сето тоа сега е зад неа, а таа никогаш не изгледала подобро, што очигледно е и резултат во уживањето  во љубовта. Како и колку тоа го прави, Инди обзнани во приказните на својот Инстаграм профил.

Имено, пејачката објави видео во кое маж чие лице не може да се види најпрвин нежно го допира нејзиното тело и ја милува пејачката во пределот околу градите. Но, тоа не е сè!

Во следниот момент, Инди и нејзиниот љубовник комплетнио им се препуштаат на страстите, па започнуваат да се бакнуваат, а јазиците им се испреплетени, како на две змии.

Со оваа жешка снимка, Инди ги изненади сите, но и го потврди она за што долго се зборуваше… Дека пејачката е лудо заљубена… И тоа… до балчак!

Останати вести од Радио Милева