Радио Милева
„јас не верувам дека имаш 68 години“

Жешки фотографии од Даница Максимовиќ: Актерката позираше во џакузи, па го покажа з*дникот (фото)

Жешки фотографии од Даница Максимовиќ: Актерката позираше во џакузи, па го покажа з*дникот (фото)
фото: принтскрин/инстаграм

Позната актерка Даница Максимовиќ објави фотографии од џакузи во едноделен костим за капење и предзвика бројни рекации.

Имено, актерката провокативно позираше во еден спа центар. Во еден момент актерката се сврте и го покажа задникот, па доби еден куп коментари.

фото: принтскрин/инстаграм

„Конечно сфатив дека единствена причина за живот е тоа да уживаме во него“, напиша таа во описот.

фото: принтскрин/инстаграм

Додека некои и го пофалија изгледот, други искоментираа дека претерала.

„Како изгледаш добро“, „Јас не верувам дека имаш 68 години, што е ова“, „Невкусно за твои години“.

Останати вести од Радио Милева