Радио Милева
надарена да дразни

„Жешката“ Ксенија од „Парови“ со уште „пожешки“ фотографии: Гола, влажна и пожелна! (ФОТО)

„Жешката“ Ксенија од „Парови“ со уште „пожешки“ фотографии: Гола, влажна и пожелна! (ФОТО)

Се сеќавате ли на „жешката“ Ксенија по која сите воздивнуваа во реалното шоу „Парови“?
Нејзините следбеници сигурно се сеќаваат на неа,… сексапилнта Словенка, Ксенија Крањец.Таа беше една од најраните учесници во оваа реалнмо шоу, а и по толку време денес  изгледа уште посекси.

Таа објави на својот инстаграм профил серија фотографии, од кои најпровокативна е она селфи, на кое таа ги истакнала своите бујни атрибути, особено големите гради.

Погледнете повеќе секси фотографии од надарената Ксенија Крањец и слободно одберет си ја својата омилена на провокативната Словенка… Кога веќе немаме познати Македонки во вакво издание.

 

Останати вести од Радио Милева