Радио Милева
секси

Жешка во зима: Северина позираше гола – го покажа своето совршено тело пред 50-иот роденден (фото)

Жешка во зима: Северина позираше гола – го покажа своето совршено тело пред 50-иот роденден (фото)

Хрватската пејачка Северина важи за една од најзгодните и најатрактивни пејачки во регионот.

Со своите провокативни знае да го привлече вниманието.

Така беше и овојпат кога пејачката на социјалните мрежи објави фотографија на која е потполна гола, а интимните делови ги покри со јакна.

На себе носи само чевли со висока потпетица и сребрена јакна која ѝ покрива само мал дел од грбот.

„Вовед во анатомија“, напиша во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Нејзините следебеници и оставија бројни позитивни коментари под објавата.

„Згодница“, „Најдобро тело на естрадата“, „И мртви би оживеала“, „Каква мачка“, „Прекрасни си“, „Совршена си“ се дел од коментарите.

фото: Инстаграм

Останати вести од Радио Милева