Радио Милева
машка желба...

Жешка снимка: Кога Станија се тушира, Интернетот се блокира! (ВИДЕО 18+)

Жешка снимка: Кога Станија се тушира, Интернетот се блокира! (ВИДЕО 18+)

Станија Добројевиќ брзо компензираше што подолго време не беше во реалното шоу „Задруга 2“! Српската старлета отиде под туш, каде внимателно и темелно и се посвети на личната хигиена како од мајка родена од глава до петици, дури и не обрнувајќи внимание дека камерата го снима секој нејзин потег.

Можеби успеа да ја сочува од пареата својата фризура, зашто добро ја врзала косата пред да отиде под тушот, но затоа пак со жешкото тело го запали Интернетот!

Да потсетиме, жешката бринета го напушти реалното шоу  заради здравствени проблеми во средината на октомври минатата година.

Добројевиќ се врати пред  камерите на почетокот на месецот и на многумина „им го украде шоуто“ со самиот тој  чин.

Со ова Станија само  сакаше да покаже дека навистина хигиената е половина здравје. Останатото е… само машка желба… Некој да и го истрие грбот!

Останати вести од Радио Милева