Радио Милева
Акција во секое време

Жешка провокаторка: Меган Фокс направила дупка во комбинезонот за полесно и побрзро да има секс (фото)

Жешка провокаторка: Меган Фокс направила дупка во комбинезонот за полесно и побрзро да има секс (фото)

Меган Фокс направила дупка во комбинезон во пределот на меѓуножјето за да може да има интимни односи со своето момче.

Една од најубавите жени во светот не престанува да ја шокира јавноста. Меган Фокс и Машин ган Кели постојано ја провоцираат јавноста со нивните изјави, а сега убавицата откри нови детали.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Таа на социјалните мрежи се пофали со уште еден свој стајлинг, но објави и фотографија од преписка со стилистката и повторно ја шокираше јавноста.

Актерката ја прашува дали комбинезонот бил скап, бидејќи намерн направила дупка во пределот на меѓуножјето.

-Дали синиот комбинезон е скап. Направивме дупка кај меѓуножјето за да можеме да имаме се*с, признала Меган на што стилистката и одговорила:

-Те мразам. Ќе го поправам, одговорила Маив Рејли.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева