Радио Милева
за неа нема зима

Жешка Лидија Вукиќевиќ: Актерката извајана во песок во бикини на плажа изгледа брутално (фото)

Жешка Лидија Вукиќевиќ: Актерката извајана во песок во бикини на плажа изгледа брутално (фото)

Aктерката Лидија Вукиќевиќ и покрај своите години важи за една од најзгодните жени во регионот, а со нејзините објави на социјалните мрежи постојано го покажува тоа.

Деновиве, актерката ужива на Занзибар од каде ги чести своите следбеници со фотографии на кои го покажува своето витко и тело во бикини.

Водителката позираше во разголено издание, а позите кои ги прави додека позираа ја разбудија машката фантазија.

На една од фотките, актерката позира во едноделно бикини извајана во песок и  за малку да покаже повеќе од што треба.

„Драго море, ти благодарам што правиш да се чувствувам мала, смирена, инспиративна и солена. Секој треба да верува во нешто, јас верувам дека треба да живеам овде“ напиша таа покрај објавата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija)

фото: инстаграм/лидија вукиќевиќИ

Останати вести од Радио Милева