Радио Милева

Жешка лезбо милф акција под тушот: И Бугарите имаат своја „Фарма“… и реални секс скандали во неа! (ФОТО)

Жешка лезбо милф акција под тушот: И Бугарите имаат своја „Фарма“… и реални секс скандали во неа! (ФОТО)

Секс скандал се плете околу една од учесничките во бугарското издание на годинешното реално шоу што се емитува кај нашиот источен сосед, популарната  „Фарма“. 

Како што самата се опишува, Марина е доста отворена… особено во креветот. Бугарскиот „Блиц“ објавил видео кое покажува како таа, заедно со уште една помлада русокоса, нежно се милуваат и се допираат по интимните делови голи под туш. Видеото продолжува со жешки милувања меѓу двете, а во еден момент, две други девојки ги менуваат, но со малку повеќе облека за нив.


Не е јасно кога и каде е снимено видеото, зашто во него таков податок нема да најдете. Има само неколку преводи кои се на германски и се всушност реклами.


Инаку, Марина има 46 години. Таа е Чеченка кој бега од војната со Русија во 90-тите и останува во Бугарија. Тука ја сретнува „љубовта на својот живот“ – сликар, за кого се мажи и кој е првиот маж во нејзиниот живот. Денес Марина е разведена, а од  нејзината страсна  љубов останале само безброј пијани, семејни скандали и двата сина, кои Марина  самата ги одгледала. И обајцата се фудбалери. Поголемиот е голманот на Славија и Левски, Стефано Кунчев.

Во моментов Марина вели дека ја сака својата слобода. Ја опишуваат како сексуално слободна жена, а нејзиниот последен љубовник беше 19 години помлад од неа.

Останати вести од Радио Милева