Радио Милева
крвта не е вода

Жешка и разголена: Вака изгледаше Цеца сликана за „Плејбој“ пред 15 години, а еве дали истото би го направила и Анастасија? (ФОТО)

Жешка и разголена: Вака изгледаше Цеца сликана за „Плејбој“ пред 15 години, а еве дали истото би го направила и Анастасија? (ФОТО)

Жешка и разголена, фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ позираше за српското издание на најпознатото списание за мажи „Плејбој“, пред 15 години.


Иако не се соблече сосема гола, како што обично се случува со оние кои ги красат насловниците на овој магазин, фотографиите беа подеднакво предизвикувачки, а позите доволно провокативни.

Во ар ен би стил, само по градник, во кусо розово крзнено капутче и ланци на себе, Цеца личеше на Џеј Ло, а на главата носеше кожно капче со натпис: „богата“!


Тоа издание на „Плејбој“, очекувано имаше многу поголем тираж од вообичаениот.


Нејзината ќерка Анастасија неодамна во интервју за српскиот магазин „Ало“ изјави дека би го сторила истото како и нејзината мајка, но под услов да не е сосема гола, туку само во бикини и секси додатоци како Цеца. Што значи дека сепак, крвта не е вода!

Фото: Инстаграм и Фејсбук принтскрин

Останати вести од Радио Милева