Радио Милева

Жешка Бразилка без грам срам се соблече среде улица и пред сите го покажа својот раскош!

Жешка Бразилка без грам срам се соблече среде улица и пред сите го покажа својот раскош!

Таа е топ модел и позната по провокативното однесување и облекување, а сега ги помина границите.

Во прашање е бразилскиот модел Ана Брага која на среде улица се прошета во комплетно проѕирно боди, а во еден момент и текна да ги соблече кусите панталони.

Провокативните фотографии погледнете ги во продолжение:

фото:profimedia

фото:profimedia

фото:profimedia

 

Останати вести од Радио Милева