Радио Милева
жешко, страсно и влажно

Жешка акција во „Задруга 4“: Раперот Ша и влезе на Тара… под тушот (ВИДЕО)

Жешка акција во „Задруга 4“: Раперот Ша и влезе на Тара… под тушот (ВИДЕО)

Откако талкаше наоколу низ имотот нво реалното шоу „Задруга 4“, раперот Ненад Алексиќ – Ша реши да и се придружи на Тара Симов под тушот, за да се капат заедно во бањата.

Имено, раперот се прикраде во бањата, а по кусо кружење како „куче околу касапница“, со брзина на светлината и влета во кабината на тара, а потоа обајцата очигледно им се препуштија на страстите под топлите млазеви вода и останати телесни течности под тушот.

Инаку, Тара Симов изјави дека оваа сезона не сака да има односи пред камера, но иако се заколна, си го погази зборот. Таа тоа јавно го призна во емисијата „Амиџи шоу“ каде раскажа дека спиела со Ша.

Ги немаше долго време, бањата  замагли, а потоа почнаа да зборуваат зад туш завесата и излегоа од кабината. Прво излезе Тара, а многу брзо по неа и Ша се појави од зад завесата. Едно е сигурно, беа добро расположени.

Впрочем, погледнете и самите:

Zadruga 4 – Tara izlazi iz tuš kabine, nakon akcija sa Ša – 24.03.2021. pic.twitter.com/aj5XI1KROH

— Zadruga Official (@ZadrugaOfficial) March 24, 2021

Останати вести од Радио Милева