Радио Милева
бум...

„Жено ти си подвижен оргазам“: Милица Дабовиќ со нова секси фотографија предизвика „еротска експлозија“ (ФОТО)

„Жено ти си подвижен оргазам“: Милица Дабовиќ со нова секси фотографија предизвика „еротска експлозија“ (ФОТО)

Некогашната српска кошаркарка и ријалити ѕвезда Милица Дабовиќ неодамна призна дека заработува од провокативни фотографии на  платформата за возрасни Only fans.

Имено, таа за ваков вид приходи се одлучила кога почнала да привлекува голем број следбеници со нејзините разголени фотографии на нејзиниот Инстаграм профил. Иако многумина, особено жени ја осудуваат за тоа што го прави, таа не обрнува внимание на лошите коментари туку секојдневно се труди да ги израдува своите фанови со нова жешка фотографија на која секогаш во преден план ги истакнува своите атрибути.

Познато е дека русокосата плени со својот изглед и дека изгледа совршено за една мајка во средни години. Како и секој спортист, таа напорно работи на одржување на своето тело, внимава на исхраната и се посветува на тренинзите. Таа со најновата објава на својот Инстаграм профил привлече огромно внимание, позирајќи во провокативна црвена долна облека како за насловна страница на машко списание за возрасни.

Милица напишала:  „Бум“ во описот на фотографијата асоцирајќи каква секс бомба е, па веднаш ги разбранува запалените следбеници чии коментарите  постојано доаѓаа под фотографијата која предизика „еротска експлозија“ кај нејзината „воајерска клиентела“.

Од сите нив , некои прилично сочни, меѓу кои и оној на еден нејзин возбуден обожавател:  „Жено, ти си подвижен оргазам!“

Фото: Инстаграм принтскрин/stefanovamama13

Останати вести од Радио Милева