Радио Милева

Жените полудеа: Бане Мојиќевиќ само по гаќи(фото)

Жените полудеа: Бане Мојиќевиќ само по гаќи(фото)

Со подобрите временски услови, јавните личности почнаа да се соблекуваат.

Бане Мојиќевиќ секогаш може да го видите во пристојни изданија, среден за пред телевизиските екрани.

Сега пејачот ги надмина сите граници. Тој на „Инста стори“ сподели фотографија само по боксерки, а се гледа дека на своето тело ставил крема со заштитен фактор.

Пејачот одлучи на време да се спаси од топлото време и да се подготви за летото.

фото:Принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева