Љубов и Секс

Жените ги излудуваат мажите: Копнеат по вакви фотографии!

Жените ги излудуваат мажите: Копнеат по вакви фотографии!

Неограничениот секс дефинитивно го зголемува задоволството, а кога станува збор за истото, водете се по француското училиште: криењето на некои работи дава елемент на возбуда во интеракцијата со момчето, нешто што сите треба да го совладаме.

ПОМАЛКУ Е ПОВЕЌЕ

Французинките внимаваат да го изложат погледот на својот маж, што дополнително ја поттикнува страста. Ако некое момче постојано ги гледа вашите интимни делови од телото, со текот на времето тој ќе престане да фантазира како ја кине облеката за да sирне под неа. Повеќето Французинки се обидуваат да одржат мистерија, дури и кога се во долга врска. Затоа, по туширање, завиткајте се со крпа и чувајте свежо исперени градници во плакарот. Сакате вашата драгоцена долна облека да биде поврзана со вашето згодно тело, а не да ја губи привлечноста во куп неуредна облека.

ИЗЛУДЕТЕ ГИ

Иако е секси повремено да испратите похотлива порака („Те посакувам во мене“), често е повозбудливо да се биде срамежлив. Французинките се разиграни во разговорите. Испратете му порака што ќе ја поттикне неговата имагинација, но нема да биде директно сексуална. Испробајте фотографија од работ на голиот бут со порака „Ова е само вовед…“ и следете ја реакцијата. Ова го продолжува чекањето, така што тие ќе ве посакаат поинтензивно.

ПОСТОЈАНО НОСЕТЕ УБАВА ОБЛЕКА

Се проценува дека 20 проценти од Французинките ја трошат својата заработка на алишта. Ако носите жешки гаќички, ќе се чувствувате посекси и ќе се однесувате позаводливо.

НАЈВАЖНИОТ ФРАНЦИСКИ ТРИК

Најважниот француски трик е „сексуално набиен изглед“. Гледајте го неколку секунди, половина насмевка и потоа погледнете на друго место. Овој поглед во него ќе разбуди желба да ве одвлече во кревет, и направете го тоа веднаш.

Извор:Попара.мк