Радио Милева
нова задница

Жена од султана го зголемила з*дникот: Пејачката со најновите фотографии од Занзибар ги запали социјалните мрежи

Жена од султана го зголемила з*дникот: Пејачката со најновите фотографии од Занзибар ги запали социјалните мрежи

Тијана Милентијевиќ или позната како Жена од султана, покажа дека правела корекции на нејзиното тело.

Изгледа пејачката не била задоволна од своето тело, па ставила силикони во задникот.

Тијана моментално се одмара на Занзибар од каде што објавува фотографии од плажа, а на нив задникот изгледа поголем.

Таа доби комплименти за нејзиниот изглед.

-Физичкиот изглед многу ми е важен во мојата работа. Ми помогнаа сите операции. Се сакам да бидам на место, и на лицето и на телото. Го направив она што сакав. Мислам дека не претерав, изјави Тијана за Информер.

фото: инстаграм/TIJANAMILENTIJEVIC.OFFICIAL

Останати вести од Радио Милева