Радио Милева

Жељко Јоксимовиќ отиде на одмор, а Јована му порача „Ајде дома!“: Неговиот одговор ги насмеа сите!

Жељко Јоксимовиќ отиде на одмор, а Јована му порача „Ајде дома!“: Неговиот одговор ги насмеа сите!

Јована Јоксимовивќ објави фотографија од својот сопруг Жељко како ужива на одмор, па преку Инстаграм му упати порака што побрзо да се врати дома.

Она кога си дома, а мажот ужива (после успешниот концерт). Ајде дома љубов!, му напишала Јована под фотографијата на Жељко кој ужива надвор од Белград.

Но не поминало многу време и Јоксимовиќ и одговорил на сопругата.

Еве, еве…, и порачал Жељко и ги насмеал обожавателите.

Останати вести од Радио Милева