Радио Милева
учи од најдобрите

Зејна гради кариера во предизвикувачки изданија: Младата пејачка во секси стајлинг налик на Карлеуша (ФОТО)

Зејна гради кариера во предизвикувачки изданија: Младата пејачка во секси стајлинг налик на Карлеуша (ФОТО)

Атрактивната поп-пејачка Зејна Муркиќ реши да ја гради својата кариера така што покрај песните ќе и се претставува на јавноста во се попредизвикувачки изданија.

Ова тврдење го поткрепуваат и снимките со кои оваа секси убавица ја најави својата нова песна– „Без сјај“  која според најавите на Зејна на  „Инстаграм“, треба да се појави во неделава пред Нова Година.

На објавените фотографии се’ попопуларната пејачка е  и се’ пооскудно облечена, а со овој стајлинг најмногу го истакна својот секси задник. Она што на прв поглед се препознава дека младата  распеана убавица за идол или барем за пример ја има Карлеуша кога  е провокативниот стајлинг во прашање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zejna (@zejnaofficial)

Иако Зејна не и е многу позната на македонската јавност, тоа не значи дека не ја знаат и луѓето од еснафот.

Особено оние чие студио оваа секси убавица го посетила…

Работно, секако, како што е она на Дарко Димитров, еден од најбараните наши продуценти и автори во регионот.

Фото: Инстаграм принтскрин/zejnaofficial

 

Останати вести од Радио Милева