Радио Милева
„задругарка“ во Гранд

Заради неа се скараа во реалното шоу „Задруга“: Оваа секс бомба годинава ќе се натпреварува во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Заради неа се скараа во реалното шоу „Задруга“: Оваа секс бомба годинава ќе се натпреварува во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Меѓу натпреварувачите во новата сезона на регионалното музичко талент шоу „Ѕвездите на Гранд“ е и атрактивната пејачка од Босна и Херцеговина, Антонија Черкез.

Оваа пејачка има повеќе од 100.000 следбеници на „Инстаграм“ и веќе стекна популарност во соседните земјаи, а очигледно е дека верува дека учеството во „Ѕвездите на Гранд“ ќе придонесе за нејзиниот поголем успех на естрадната сцена во регионот.

Интересно е што оваа пејачка беше спомната од учесницитево најгледаното ријалити во регионот за време на траењето на „Задруга 4“. Таа е пејачката која се дружеше со Кенан Таировиќ кога тој го напушти шоуто на неколку дена поради погребот на неговиот татко. Потоа, Риалда Карахасановиќ го нападна Кенан дека ја изневерил, но сепак, тој тогаш негираше се’ и тврдеше дека Антонија е пријателка на неговиот брат.

Останати вести од Радио Милева