Радио Милева
не може повеќе да ги кледа

„Заработив доволно, го водам и него со мене“ – Марија Кулиќ ја напушта „Задруга 6“ пред нејзиниот роденден (фото)

„Заработив доволно, го водам и него со мене“ – Марија Кулиќ ја напушта „Задруга 6“ пред нејзиниот роденден (фото)

Марија Кулиќ и рекла на ќерката Миљана Кулиќ дека планира да ја напушти „Задруга“ и да го земе со себе Ненад Мачановиќ Бебица.

Марија не може да поднесе што нејзината ќерка сепак го избра Лазар Чолиќ Зола и што не обрнува внимание на Ненад.

– Пари заработив, одам дома да се лекувам, не одам повеќе во емисијата, Ненад излегува со мене. Играјте реално шоу со Мица и Зорица. Одам кај Тијана и Ана, ми се гади од вас, не можам повеќе да ве гледам, ниту него, ниту тебе. Роденден овде нема да славам , ако не излезам до сабота, шише вино овде за мене, а тој нема да дојде на мојот роденден. Што и да спреми Синиша, тие надвор нека ми го слават роденденот во мое име. Крај! – им кажа Марија на Миљана и Зола. Додека Миљана цело време со неверување гледаше во мајка си.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samo_realno (@samo_realno6)

Фото: Принтскрин/Инстаграм/ Задруга 6

Останати вести од Радио Милева