Радио Милева
свршувачка

Запросување во Русија: Елена Стефановска кажа „да“ (фото)

Запросување во Русија: Елена Стефановска кажа „да“ (фото)

За водителката Елена Стефановска, новата година започна на најубав начин. Имено, таа кажа „да“ на нејзиното момче Бојан Најдоски.

Елена и Бојан изминатите неколку дена се во Русија, па запросувањето се случи токму во Москва.

Стефановска на својот „Инстаграм“ објави фотографија од свршеничкиот престен, а во описот напиша: „Кажав да“.

Под објава се нижеа честитки од нејзините следбеници, пријатели, колеги.

За потсетување, Елена Стефановска својата врска со Бојан ја обелодени во октомври 2019 година.

Честитки!

Останати вести од Радио Милева