Радио Милева
моли да ја заведат...

Запознајте ја Си Џеј Мајлс – ве очекува со широко раширени… нозе: Нејзината Интернет страница е како еротска сликовница (ФОТО)

Запознајте ја Си Џеј Мајлс – ве очекува со широко раширени… нозе: Нејзината Интернет страница е како еротска сликовница (ФОТО)

CJ Miles е убавица од Филипините чиј број следбеници на социјалните мрежи се зголемува со неверојатна брзина.

Причина за тоа се нејзините разголени фотографии, но и експлицитните пораки со кои ги повикува обожавателите „да ја заведат најдобро што знаат“, ветувајќи им дека  „ќе им ги подари своите гаќички, ако убаво ја замолат“.

Дека ја зборува вистината покажуваат и нејзините фотографии на Инстаграм на кои егзотичната Филипинка желно ги очекува посетите на своите следбеници со широко раширени… нозе!

 

CJ го наплаќа сето ова со милиони следбеници, поради кои добива бројни договори за рекламирање, но и преку својата  OnlyFans страница, каде што наплатува за уште поексплицитните содржини од оние  што може да се видат на нејзиниот отворен Инстаграм профил.

Конечно, ако нејзината „обична“ Интернет страница личи на еротска сликовница, можетте само да си замислите во каков еротски транс ќе ве фрли Си – Џеј на нејзината „Онли фанс“?!

Фото: Инстаграм принтскрин/

Останати вести од Радио Милева