Живот и Стил
Убавица во тело на ѕвер

Запознајте ја Наталија Кузнецова: Мажите лудуваат по нејзиното тело, но никој нема храброст да и се приближи! (ВИДЕО)

Запознајте ја Наталија Кузнецова: Мажите лудуваат по нејзиното тело, но никој нема храброст да и се приближи!  (ВИДЕО)

Дваесет и шест годишната Русинка Наталија Кузнецова по паузата сфатила дека не може да се држи настрана од спортот и решила повторно да се натпреварува.

 Во моментов бодибилдерката со својата тежина од 90 килограми едвај чека да се натпреварува во Москва и затоа непрестанува да тренира и да ги подига теговите.

„Голем број мажи ја следат мојата кариера и се воодушевени од мојот изглед, но некако немаат храброст да ми се приближат“ – вели таа.

Погледнете и зошто од видеото во продолжение: