Радио Милева
од анорексична до секс бомба

Запознајте ја Лора Ејми – жешката инструкторка која е дел од „влажните сништа“ на сите мажи (ФОТО)

Запознајте ја Лора Ејми – жешката инструкторка која е дел од „влажните сништа“ на сите мажи (ФОТО)

Лора Ејми се најде во центарот на вниманието на јавноста кога се откри нејзината животна приказна и нејзината долга борба со анорексија. Тој период таа го остави зад себе откако им се посвети на спортот и здравиот начин на живот и диета, па од анорексична девојка се претвори во жешка секс бомба, модел и фитнес инструкторка.

Сега сексапилната инструкторка гордо го покажуваа своето совршено витко тело, а неодамна на социјалните мрежи се водеа долги полемики околу нејзините силикони.

Инаку жешката австралиска убавица е заштитно лице на повеќе брендови, како копозната марка на костими за капење, долна облека или бренд за спортска облека. Лора го користи своето извајано тело за инфлуенсерство, па рекламира повеќе производи, меѓу кои токму и некои модели од споменатите брендови.

Во Австралија обратно од Европа, токму сега летото е на прагот, па сексапилната Ејми повторно ги истакна своите бујни атрибути во мало црно бикини и ги воодушеви своите следбеници со објавата, која собра еден куп лајкови, а таа повторно се вгнезди во „влажните сништа“ на вистинските мажи.

 

View this post on Instagram

 

Little black bikini @ohpollyswim

A post shared by 🌴 LAURA AMY 🌴 (@_lauraammy) on

Останати вести од Радио Милева