Радио Милева
пожешка од пеколот

Запознајте ја Анљела Сагра – кралицата на Инстаграм голотијата: Жешката Колумбијка ќе ве распамети со секоја своја поза (ФОТО)

Запознајте ја Анљела Сагра – кралицата на Инстаграм голотијата: Жешката Колумбијка ќе ве распамети со секоја своја поза (ФОТО)

Анљела Сагра, позната уште и како „кралица на голите фотографии на Инстаграм“, уште еднаш успеа да ги натера своите бројни следбеници целосно да полудат по неа.

Жешката старлета позираше во мал костим за капење и ја покажа својата извајана фигура, но сите зборуват за перверзната поза која ја зазеде!

Убавицата клекнала, а потоа широко ги раширила нозете и си направила „секси селфи“ на меѓуножјето, кое ги собра „сите лајкови на светот“.

Но, на атрактивната Колумбијка никогаш не недостасува инспирација кога станува збор за соблекување и покажување на своето голо тело.


После секси фотографиите во бикини и долна облека, Анела позираше и во фармерки, под кои покажа дека ништо не носи, откако ја откопча јакната и ги спушти фармерките повеќе отколку што треба.

Анљела е носи долна облека, па голите гради срамежливо се наѕираат под јакната, но она што може да се насети под папокот е всушност шлагот на голотијата на Инстаграм кралицата… Но и нереалните стомачни мускули, кои убавицата гордо ги покажува на секоја фотографија.

Фото: Инстаграм принтскрин/anllela_sagra

Останати вести од Радио Милева