Радио Милева
за неа „нема да има зима“...

Задругарката го „запали“ Интернет: Се соблече Драгана Митар (ФОТО)

Задругарката го „запали“ Интернет: Се соблече Драгана Митар (ФОТО)

Поранешната членка на групата „Моделс“ и поранешна учесничка на најгледаното реално шоу на овие простори на „Задруга 3“, Драгана Митар, деновиве се најде во фокусот на вниманието на јавноста поради скандалот со Зилха Кариши, поранешната сопруга на нејзиниот бивш љубовник.

Откако Едис Фетиќ, кој јавно ја изневеруваше Зилха со Драган Митар во текот на претходната сезона на „Задруга“, потврди дека неговата поранешна сопруга е голата жена на спорното видео, сите сакаа да знаат што мисли Драгана за тоа, а таа беше презаситена што ја вознемируваат и на тој начин и го  узурпираат летниот одмор во Египет.

Имено, Драгана своите  деновиод одморот ги минуваше на плажите во Хургада – Египет, а денес ги воодушеви своите бројни следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со сет фотографии на кои позира во бикини кои едвај ја покриваат нејзината интима.

 

Вака бујна и надарена со едвај покриена интима, за Драгана Митар очигледно „нема зима“!

Останати вести од Радио Милева