Вистаграм

Задолжително парче облека за ова лето: Сечените фустани се нов тренд

Задолжително парче облека за ова лето: Сечените фустани се нов тренд

Сечените фустани се тренд што го гледаме насекаде, а во продолжение погледнете неколку интересни модели.

Невообичаена елеганција

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MINIÀ (@minia_boutique)

Сирена

Опуштена варијанта

 

View this post on Instagram

 

A post shared by laishen.us (@laishenus)

Макси сечен фустан

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Saved By The Dress (@savedbythedress)

Раскроено

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Crocheta (@crocheta.jo)

извор: кафепауза.мк