Радио Милева
неодоливо привлечна

За Сандра – Африка летото се’ уште не е завршено: Цицлестата пејачка влажна и пожелна под топлите млазеви на тушот (ФОТО)

За Сандра – Африка летото се’ уште не е завршено: Цицлестата пејачка влажна и пожелна под топлите млазеви на тушот (ФОТО)

За една од најатрактивнате пејачки на регионалната естрада,  Сандра Африка очигледно летото се уште не е завршено. Таа по наводниот скандал и тепачка со Маја Маринковиќ за нејзиното момче Александар Московљевиќ Микиша, реши да остане во Црна Гора и да ужива.

Имено, оваа популарна дама со своите обожаватели сподели нови жешки кадри каде изгледа мошне предизвикувачки и секси.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Во костим за капење на Сандра, ретко која колешка може да и парира, а во прилог на нашето тврдење говорат бројните комплименти и „лајкови“, колку популарната пејачка ја загреа атмосферата под млазевите на тушот, разгорувајќи ја фантазијата на своите фанови до невидени размери.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Најпрвин во црвен ултрасекси бикини од кое кипат и се прелеваат сите нејзини облини, Сандра онака влажна и разголена, мрдајќи го своето тело и колкови, покажа колку е само привлечна, порочна и пожелна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Во црн провиден комплет за на плажа на лулашката, до мастило сини мини бикини на песокот, бујните облини на џепната венера ќе ви го шашардисаат мозокот!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Како јаготка на секси шлагот, на крајот како и во претходната ситуација, расната пејачка и овој пат заврши под освежителните млазеви на тушот.

Вам, во која комбиниција цицлестата убавица повеќе ви се допаѓа – зависи од вкусот!

Фото: Инстаграм/sandraafrika

Останати вести од Радио Милева