Радио Милева
заеднички живот

За нивниот дом потрошиле 700 000 евра: Овде живеат Анастасија Ражнатовиќ и момчето (фото)

За нивниот дом потрошиле 700 000 евра: Овде живеат Анастасија Ражнатовиќ и момчето (фото)

Домот на Анастасија Ражнатовиќ и Ѓорѓе Куљиќ се наоѓа во нова, елитна населба во кој ќе започнат нов заеднички живот.

Според пишувањата на медиумите, Анастасија Ражнатовиќ и Ѓорѓе Куљиќ се преселиле во својот нов стан кој го купија на почетокот на март оваа година.

Како пишува телеграф. рс, домот на Анастасија и Ѓорѓе е луксузен дуплекс кој има околу 20 квадрати. Според пишувањата на медиумите, парот издвоил 750 000 евра и истиот има околу пет соби.

Се шпекулира дека парот купиле два стана од 100 квадрати и дека ги споиле во еден стан. Нивниот дом се наоѓа елитна населба во Белград, а еве како изгледа.

Инаку, Анастасија и Ѓорѓе се во повеќгодишна врска, но ретко се појавуваат заедно во јавност.

фото: kdistrict.rs/instagram

Останати вести од Радио Милева