Радио Милева
како манекен

За неговиот изглед порано не и беше сеедно, но денес мама Брена е горда на изгледот на помалиот син (фото)

За неговиот изглед порано не и беше сеедно, но денес мама Брена е горда на изгледот на помалиот син (фото)

Синот на Лепа Брена до пред неколку години се бореше со вишокот килограми. Виктор Живојиновиќ ослабе дури 40 килограми со добро одбран режим на исхрана и редовна физичка активност.

Дека упорноста се исплати докажа и Виктор Живојиновиќ кој сега изгледа непрепознатливо.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viktor Zivojinovic (@viktorernest)


Вишокот килограми му се само минато, а на промоцијата што ја организираше Лепе Брена за нејзината линија долна облека Лејди Б, тој ја покажа фигурата на која вложил многу труд.

Наследникот на фолк дивата облече црни панталони и црна кошула, а монотонијата стручно ја разби со маслинесто зелено сако.

Брена сега може да биде мирна бидејќи не криела колку страдала поради вишокот килограми на нејзиниот син.

– Со Боба секогаш правевме вечери кога децата беа мали и затоа Виктор стигна до бројката од 163 килограми. Многу страдав поради тоа. Толку ми беше тешко што плачев – призна еднаш пејачката.

фото:Стори.рс/Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева