Радио Милева
жежок поздрав среде зима

За неа не важи корона, па Нивес Целзиус замина далеку од дома: Расупштени гради и задници по новогодишните празници за жешки поздрави од Тајланд (ФОТО)

За неа не важи корона, па Нивес Целзиус замина далеку од дома: Расупштени гради и задници по новогодишните празници за жешки поздрави од Тајланд (ФОТО)

Нивес Целзиус, актерка,  пејачка, ТВ водителка, старлета… но за сите атрактивна и ултрасексапилна убавица со бујни гради и уште побујна задница. Расната хрватска нимфа отсекогаш предизвикувала многу поделени коментари, па додека некои сметаат дека нејзиното однесување е непримерно, други ја обожаваат токму поради таквата нејзина слобода на разголувањето.

Празниците тукушто завршија, а Нивес веќе стигна да ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со најновите секси фотографии. За неа како да не важи сеприсутната корона, па таа замина далеку од дома, дури на далечниот Тајланд каде позираше во серија провокативни пози.

Цицлестата убавица  ги „покажа“ сите облини, а нејзините бујни природни гради први ги „привлекоа“ погледите. 

Големата заоблена овална задница беше она што оваа надарена убавица следно го сподели во жешкиот кадар среде зима, од егзотичниот Тајланд, кае владе сосема поинаква клима.

Погледнете уште некој од овие жешки кадри, пред да ви застане здивот и да ва прашаат дали сте арни?! 

Фото: Инстагра принтскрин/nivescelsius

Останати вести од Радио Милева