Радио Милева
подарок

За Лила Филиповска заврши летото, па се на врати на снимање и доби пријатно изненадување: „Моите фанови се подбори од твоите“ (фото)

За Лила Филиповска заврши летото, па се на врати на снимање и доби пријатно изненадување: „Моите фанови се подбори од твоите“ (фото)

Лила Филиповска дека знае да ужива, знае да ужива, без разлика кое годишното време.

Водителката на „Се или нешто“ летото го помина уживајќи на разни летни дестинации, а своите следбеници често ги честеше со фотографии на кои позира во бикини покрај море, плажа, базен….

Меѓутоа, на летните одмори им дојде крај, па Лила се врати во студио и на снимањата на новата сезона на најгледаниот квиз „Се или нешто“.

Како водителка таа често добива подароци од натпреварувачите, па така и беше овојпат кога доби статуетка на која ја има нејзината фотографија и пишува: Најубавата водителка.

Таа со овој гест се пофали на „Инстаграм стори“, а во описот напиша: „Моите фанови се подобри од твоите“.

Исто така, Филиповска доби и подарок фотографија со нејзиното маче Рагнер.

Сигурно Лила се израдувала на подароците кои ги доби од нејзините фанови, а дали некој ќе се израдува и ќе го освои милионот во новата сезона останува да видиме.

фото: инстаграм/лила филиповска

Останати вести од Радио Милева