Радио Милева
празничен подарок

За денот на вљубените Станија доби ружа в уста, а за возврат понуди гол задник! (ФОТО)

За денот на вљубените Станија доби ружа в уста, а за возврат понуди гол задник! (ФОТО)

Станија одсекогаш важела за девојка која што ги поматува умовите на нејзините фанови.

Така и овој пат таа на својот Инстаграм профил објави жешка фотографија со која го најави денот на вљубените. За Свети Валентин, старлетата доби на подарок црвана роза… в уста! А понуди, нешто многу повеќе, поубаво и попримамливо: својот гол секси задник!

Блазеси му на оној што ќе ја има! Виното оди во пакет… со останатиот третман! Епа, среќен празник, народе!

Останати вести од Радио Милева