Радио Милева
Се' за нејзината среќа

Врската им тргна на сериозно: Мајката на Дарко Лазиќ го запозна синот со нејзината нова љубов (фото)

Врската им тргна на сериозно: Мајката на Дарко Лазиќ го запозна синот со нејзината нова љубов (фото)

Мајката на Дарко Лазиќ, Бранка, среќата во љубовта ја најде покрај Драган Пауновиќ, а сега излезе на виделина каков однос навистина има Драган со славниот пејач.

Како што пренесуваат српските медиуми, Катарина и Дарко биле на семеен ручек со Бранко и Драган, се сликале расположени и насмеани, што докажува дека пејачот го прифатил и новиот избраник на мајка му.

 

Во оваа прилика се огласи и Драган кој рече дека тие четворица планирале заеднички одмор.

-Катарина и Дарко обожаваат да патуваат во убави топли земји, исто како и ние, уште сме млади, низ смеа изјави Драган за српските медиуми.

Неодамна пак се пишуваше дека Дарко Лазиќ нема ништо против новата љубов на неговата мајка и дека се’ она што сака е само таа да биде среќна, а останатото е нејзин избор.

фото: Instagram printskrin

Останати вести од Радио Милева