Радио Милева
се уште блиски

Време е за се дознае каква жена е Брена: Екс- девојката на Виктор ги изнесе сите докази (фото)

Време е за се дознае каква жена е Брена: Екс- девојката на Виктор ги изнесе сите докази (фото)

Убавата русокоса Сандра Миљаковиќ не успеа да и биде снаа на Брена, но како што изгледа остана во добри односи со својата несудена свекрва.

Тоа трае веќе некое време, бидејќи Сандра Миљаковиќ и Виктор Живојиновиќ ставија точка на нивната врска. Сепак, иако свршеничкиот прстен блескаше на раката на убавата русокоса, таа не стави крај на врската со семејството на Виктор. Покрај тоа што одвреме-навреме се во друштво на Александра Пријовиќ, неодамна беше објавено дека Лепа Брена и Сандра Миљаковиќ се уште се во комуникација.

– Слушнав дека Брена одвреме навреме и праќа порака на Сандра во која ја прашува како е, дали и треба нешто. Знае дека Сандра е сама во Белград и дека многу и значи ако некој ја најде – изјави еднаш извор за „Скандал!“

Сега потврда дека уште има место за бившата свекрва во нејзиното срце дојде од Сандра, која на „Саунд Клеш“ ја бодреше Брена со целото срце и објави видеа и фотографии на нејзиниот „Инстаграм“, во која Брена ја означи со емоџи со срце.

Се чини дека Сандра оставила добар впечаток кај семејството Живојиновиќ и дека со сите останала во добри односи.

Останати вести од Радио Милева