Радио Милева
секси покрај базенот

Врели фотографии и луксуз: Вака ужива бујната македонска ријалити убавица Елеонора (ФОТО)

Врели фотографии и луксуз: Вака ужива бујната македонска ријалити убавица Елеонора (ФОТО)

Македонската ријалити ѕвезда Елеонора Миљковиќ објави „скокотливи“ фотографии од семејниот дом.

Скопската убавицата која стана позната по учесатвото во  реалното шоу „Задруга“ и го промени животот, а подоцна се обиде и како водителка во српската „Ред  телевизија“, позираше прилично разголена во семејниот дом покрај убавиот и луксузен базен.

Нора го искористи убавото сончево време во пресрет на летото, па во домашната комфорна зона реши да ја отвори бикини сезона.

Нејзините фотографии од следбениците се најлајкуваните досега, а причина за тоа е нејзиното извајано тело и бујните облини кои се прелеваат нејзините бикини, што е евидентно ина последните објави.

Танга леопардови гаќички за капење и градник со метални нитни, се деталите кои и можеби не се толку битни, колку што е важно како во нив македонската ријалити ѕвезда изгледа.

Нејзината речиси совршено  извајана фигура и обилната структура на  бујните силиконски гради кои неодамна ги надгради, се доволна причина погледот да ви го закова за она што таа гордо ги покажува.

Седната со широко раширени нозе и чаша розе меѓу нив  на работ од базенот, Нора само сака да ви наздрави за да ви го разубави денот…

Или поточно викендот, за кој не мора да заминете на кој знае какво патување за да и биде полн со возбуда, страсти и уживање.

Впрочем, скопската убавица покажа дека со малку мечти и дома можете да имате моќ  да си приуштите убав ден, а можеби и… бурна ноќ?

фото:Принтскрин/Инстаграм/_elle.m__

Останати вести од Радио Милева