Радио Милева

Врели секс сцени од свршеницата на принцот Хари осамнаа на Јутјуб! (ВИДЕО)

Врели секс сцени од свршеницата на принцот Хари осамнаа на Јутјуб! (ВИДЕО)

Свршеницата на принцот Хари, Меган Маркл, освен на Јутјуб осамна и на страница за возрасни.

Бидејќи е актерка, веќе се пронајдени најжешките секс сцени од серијата „Suits“ во која таа изграше една од главните женски улоги.

Меган секако не може да ја избрише својата кариера, но британската јавност не е рамнодушна кога е во прашање минатото на идната принцеза.

И забележуваат што е разведена, а поради тоа кралицата можеби нема да дојде на венчавката во мај.

Секс снимката веќе е прегледана повеќе од 200 илјади прегледи, но многу набрзо е отстранета од интернет каналот Јутјуб, но, затоа се уште има некои секси сцени од серијата останати на каналот.

 

 

 

 

Останати вести од Радио Милева