Радио Милева
пејачката на „маки“

„Вратете ме назад“ – Антониа Гиговска почна да пати по слатките хедонистички задоволства (фото)

„Вратете ме назад“ – Антониа Гиговска почна да пати по слатките хедонистички задоволства (фото)

По шокот што  поп пејачка Антониа Гиговска и го приреди на македонската јавност сега почна и таа да ги чувствува последиците на себе.

Имено, младата пејачка токму на нејзиниот роденден крена голема прашина со објавата дека е бремена и дека се верила со најдобриот пријател на нејзиниот поранешен партнер, а нејзин колега.

Но, сега полека почнаа да пристигнуваат и изненадувањата на нејзина адреса.

Неодамна таа меѓу кратките Инстаграм приказни се поколеба и јавно покажа какви проблеми ја мачат сега идната мајка, која јадела храна од што очигледно и станало многу тешко и лошо.

Сликата беше сосема доволна за да ја долови маката од која на Антониа дури и се плачеше, а тоа го потврди и со емотикон.

Овој пат младата пејачка искуси уште една непријатност, за која и падна премногу жал бидејќи не смееше да си дозволи да ги задоволи нејзините хедонистички апетити.

Таа и овој пат се послужи со расплаканиот емотикон и напиша дека жали но, остана полна со надеж дека барем следната година повторно ќе биде на ова место, целосно ќе ужива и ќе го почувствува задоволството на спа центарот.

Пред неа сега се трудничките денови, а подоцна ќе слета и штркот и ќе донесе други „маки“ кои Антониа ќе треба да ги искуси, а и да најде начин да ужива во непроценливата благодет која и се понуди во овој период од живот.

Со лесно!

Фото: Принтскрин/Инстаграм/ Антониа Гиговска

 

Останати вести од Радио Милева