Радио Милева
ја згрози јавноста

Вознемирувачка снимка: По расправија со девојката , „задругарот“ скрши шише и почна да се повредува (фото)

Вознемирувачка снимка: По расправија со девојката , „задругарот“ скрши шише и почна да се повредува (фото)

Учесникот на Задругата, Марко Петрушевиќ Петручи доживеал целосно затемнување по расправија со неговата девојка Анастасија Станојловиќ Палчица и се обидел да се повреди со скршено шише.

По дискусијата, Петручи го „изгубил компасот“, викална цел глас, а потоа скршил шише и почнал да се сече по стомакот.Тумбелина врескала, задругарите скокнале на нозе, а обезбедувањето веднаш реагирало за да не се повреди.Ова не беше прва тепачка за вљубениот пар, но се случуваше нивните конфликти да завршат страшно, но не на овој начин како сега.

Видеото неверојатно брзо се шири на социјалните мрежи, а јавноста е згрозена од реакцијата на младиот пејач.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by H A T E (@h_8_____)

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева