Радио Милева
наскоро штркот ќе слета

Возбуда до плафон: За Антониа Гиговска дојде денот да трепери од убаво – „Кој ќе биде најголем фраер?“ (фото)

Возбуда до плафон: За Антониа Гиговска дојде денот да трепери од убаво – „Кој ќе биде најголем фраер?“ (фото)

Јавните личности освен што се пејачи, водители, модели и слично, редовно се и инфлуенсери кои преку своите социјални мрежи на следбениците им сугерираат што треба да купат, носат, имаат…

Па така, Антониа Гиговска како трудница сега пред породувањето почна да добива пакети, за неа неа секако бесплатни, со цел да ги покаже на сите што ја следат.

Целната група овој пат се сите мајки што сакаат да го подноват со облека своето најмило.

Антониа наскоро ќе се породи и ќе го земе своето чедо во реацете, а пејачката веќе почна со подготовките на облеката што ќе ја носи нејзиниот наследник.

Комплети тренерчиња, бебешки комбинезони, пижамки, сет за бањање и сл.

Мајките добро знаат дека деновите пред породување и подговката на облеката за бебето се едни од највозбудливите, а мама Антониа почна да ја живее таа возбуда диплејќи ги облеките кои ќе ги носи малиот фраер.

-Кој ќе биде најголем фраер?, прашува идната мама покажувајќи една од минијатурните кошулки кои ги доби од еден бренд за бебешка и детска опрема на кои им се заблагодари.

За потсетување, Антониа носи машко и со својот партнер Роберт Спасенцоски многи наскоро ќе станат родители.

фото:Instagram printskrin/Antonia Gigovska

Останати вести од Радио Милева