Радио Милева
со извајани стомачни и затегнати нозе

Воопшто не остарела: Никол Шерзингер со совршен физички изглед (фото)

Воопшто не остарела: Никол Шерзингер со совршен физички изглед (фото)

Една од ретките пејачки на светската музичка сцена која изгледа идентично на почетокот на кариерата е Никол Шерцингер, поранешна членка на групата „The Pussycat Dolls“.

Пејачката Никол на сцената зачекори во 2005 година со своите колеги и хит песната  “Don’t cha” за која е снимено и видео за кое се зборува и ден денес.

Никол со текот на времето „попушти“ и вгради силикони, но се останато остана исто!

Пејачката сега објави слики од Миконос, каде го прослави својот 44-ти роденден со момчето рагбист Том Еванс, на кои изгледа прекрасно.А во преден план беа нејзините затегнати нозе и извајаните стомачни.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/nicolescherzinger

Останати вести од Радио Милева