Лице в Лице

Војаж: „Не би сакал ќерка ми да биде како девојките од моите песни“ (ВИДЕО)

Војаж: „Не би сакал ќерка ми да биде како девојките од моите песни“ (ВИДЕО)

Моментално тој е најактуелен млад артист на Балканот кој веќе почнува да ја освојува и Европа. Самата негова појава создава тотална еуфорија и кај жените и кај мажите, особено кај помладите.

Војаж ексклузивно за „Бекстејџ“ открива дека не е вистински пример за младите генерации, не сака неговата ќерка да биде како девојките за кои пее во неговите песни, а неговиот син криминалец.

Што друго кажа младата српска естрадна ѕвезда во интервјуто за „ТВ магазинот од зад сцената“, проследете во продолжение (КЛИКНИ ТУКА):

Останати вести од Лице в Лице