Радио Милева
секси стајлинг

Водителката на ТВ Пинк утрово осамна во секси издание: Високи потпетици, црни чорапи, миниќ и градник од тантела на русокосата Ирина (ФОТО)

Водителката на ТВ Пинк утрово осамна во секси издание: Високи потпетици, црни чорапи, миниќ и градник од тантела на русокосата Ирина (ФОТО)

Водителката Ирина Вукотиќ е секогаш скромна кога станува збор за облекувањето, но утрово ги изненади сите со својот секси стајлинг.

Иако не си дозволува провокативно облекување баш секој ден, за „полни очи“ на многумина гледачи, Ирина утрово се појави во предизвикувачка креација.

Вукотиќ носеше кралски син мини фустан и ги изненади сите со длабочината на деколтето. Покрај тоа, во еден момент и ѕирна и нејзиниот градник од црна тантела, со што уште повеќе ја зголеми дозата на љубопитност и зачини својот сексапил, откако гледачите видоа повеќе отколку што очекуваа.

Бидејќи седеше зад пултот, нозете на Ирина не сегледаа колку нејзините гради, но краткиот фустан под кој носуи црни чорапи и е обуена на високи потпеци ги откри и нив,  на фотографиите направени по емисијата кои таа ги подоцна ги сподели на Инстаграм. Стајлинг кој го дополни  сексапилот на русокосата водителка.

Останати вести од Радио Милева